| Barbiiiedoll a întrebat:

Cum scap de burtica big grin?
Fundita la cel mai bun raspuns

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Faci un pic de dieta si miscare de tip cardio de minim 3 ori pe saptamana

| Grimmjow69 a răspuns:

În primul rând, abdomenul ţi-l faci în bucătărie, o alimentaţie sănătoasă, combinat cu odihnă, combinat cu un program de mers la sala bine stabilit, combinat cu multă răbdare, combinat cu devotament şi cu dorinţa de a reuşit, toate acestea duc la un abdomen frumos şi pe termen lung.Alergatul e primul lucru pe care ar trebui să-l facci, dar combinat, desigur cu abdomene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca s-a mananci destul pana in ora 6 dar dupa ora aceasta nu mai manca invata-te asa si respecta programul vei vedea canu vei mai pune burtica si in plus nu sta in casa toata ziua minim 30 40 de minute plimbare pe zi pupici!

| VladBd a răspuns:

Abdomene sau alergat. fa in fiecare dimineata 30 de abdomene si bricege. Dupa mai cresti cand vezi ca mai poti. Si e necesar sa alergi si 30 de minute pe zi. Si cu mancarea papa salata! Funda? :*

| Gabriel07 a răspuns:

Poti sa faci jogging prin casa
P.S: Depinde de marimea casei

| SpawN4 a răspuns:

Simplu Prin a merge la sala de fitness sau sa alergi big grin

| SpawN4 a răspuns:

Prin a merge la sala de fitness sau sa alergi

| Pytii94 a răspuns:

Abdomene,eventual flotari, sunt bune si ele! laughing Eu de ex fac de doua ori pe zi : dimineata si seara, cate 150 happy si incearca sa mananci mere, ajuta foarte mult, la mine functioneaza! happy

| Pescarulnumarul1 a răspuns:

Ar trebui sa fac macar 20 min de exercitii fizice si vreo 10 min alergare dar si o dieta sanatoasa poti bea multa apa te ajuta media sa fie la 2 l pe zi dimineata poti manca un ou fiert si o salata micuta in rest sa nu mananci gras, poti manca daca face mama ta niste pulpe la tigaie poti sa ei si tu una dar incearca sa te apti sa nu mananci mult ca cu timpul o sa te ibisnuesti si nu o sa mai ai pofta asa mare de mancare iar o felie de paine sau deloc la masa fundita? Pe mine m-a ajutat chestia asta