| AlexisAlexx a întrebat:

Cum scap de ridurile de expresie?
Am 14 ani si deja se vede prea rau, adica am vreo 3 linii adancite sub ochi! Ce sa faac? Imi puteti da niste remedii naturiste sau niste creme ideale pentru problema mea?
Funda pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă la vârsta asta ai riduri înseamnă că ești un copil foarte nervos și supărat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideal ar fi să controlezi ceea ce faci cu fața. Știu că e involuntar ceea ce se întâmpă, dar încearcă să te gândești mai des la ce expresie afișezi, astfel încât să o poți „corecta". Din păcate, nu-ți pot recomanda și o cremă.
Mult succes!

| LovelyA17 a răspuns:

Http://www.mayra.ro/......d-natural/
Aici poți găsi câteva remedii naturale :) Poți folosi puțin machiaj dacă te deranjează atât de tare atunci când ieși. Și la mine se formează riduri pe frunte :) (dacă nu ne-am mai mișca fața deloc pielea nu mai avea acele cute).N-ar trebui să-ți pese atât de mult, sunt sigură că nimeni nu observă asta. Poate că nici nu sunt riduri, sunt doare pliurile pielii. știi tu, ca cele din palmă.