| dodo01 a întrebat:

Cum scap de un cos negru ce tocmai mi-a aparut langa buze? straight face Funda. tongue

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Clar, la cele negre le storci, dupa cu putin spirt sa fii sigur ca a doua zi nu il gasesti la fel. Altfel nu cred ca ai cum.

5 răspunsuri:
| Delicate a răspuns:

Eu tot am avut. sunt 3 metode:
1. dai cosul cu suc din patrunjel.
2. il scoti si apoi dezinfectezi locul cu spirt.
3. te dai cu produse ORIFLAME.

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Baga varful acului in el, si sparge`l ca pe un cos normal big grin

| Ghost a răspuns:

Il mangai cu tandrete...ce mama dracu sa faci in spargi ca pe unu normal

| PokeEdy a răspuns:

E posibil sa fie herpes.folosteste o crema de buze pnt eliminarea cosurilor de la avon e foarte buna. funda?

| Gabriela_Mihaela_1990 a răspuns:

Pune câteva picături de ulei 100% pur de arbore de ceai(tea tree) de la Thursday Plantation pe un bețișor de ureche si apoi dai pe cos sau puncte negru.
In scurt timp o sa vezi ca coșul si punctul negru se usucă si apoi dispare complet.
La mine funcționează mereu si iți recomand cu încredere.