| ladyx a întrebat:

Cum scap rapid de pistrui? macar ca nu le am multe,, insa ma deranjeaza un lucru,, mereu cind ma bronzez pistruii mi se accentueaza mai tare,, ce pot face sa evit acest lucru si sa ma mindresc de un bronz frumos?

11 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Pistruii te fac deosebita de celeleate fete... exista o actrita franceza Marlene Jobert care s-a facut remarcata in cinematografie datorita pistruilor, sigur esti mai sexy, vor trece odata cu anii.

| borsec a răspuns:

De pistrui nu scapi niciodata.

| want2bMajestic a răspuns:

Eu as fi vrut ca iubita mea sa aiba pistruii tai.de ce nu iti plac? eu as fi innebunit dupa eilove strucklove strucklove strucklove struck:X:X...

| want2bMajestic a răspuns:

Doar sa nu auda prietena mea ca ma face pasta de micirolling on the floorrolling on the floor

| ladyx explică:

Reamintesc-deci ii am f. putini(nu ca la persoanele roscate)insa oricum vriau sa scap de ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
De pistrui nu scapi decât prin terapie cu laser.
Când vrei să te bronzezi, folosește o cremă solară de protecție specială pentru față care are o peliculă de foto-îmbătrânirii și protejează și pistruii să nu mai devină așa de vizibili.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat foarte multe metode...si pana la urma m-am obisnuit cu ideea ca sunt ai mei si nu pot sa scap de ei tongue acum chiar nu ma mai deranjeaza, ma fac un pic mai speciala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat cu ceapa.si a mers.chiar daca e un miros neplacut.Eu mai am deoarece nu am continuat. dar imi disparusera.

| Andux a răspuns:

Cremel nu sunt bune de nimic` oh go on

" De pistrui nu scapi niciodata ". ce prostierolling on the floor))))))

Verishorul` meu a avuth pistruii cand era mik. iar acum are 16 ani sh` nu prea se mai vad; x

Dar iti recomand lamaia... este cea mai buna...sh` daca te dai timp de o luna- doua [ km asa]

Sunth sigura ca iti vor dispareea!:***

| antonella_5557 a răspuns:

Poti merge la dermatolog si iti va recomanda creme pentru fata cu ajutorul carora scap de pistrui

| maria1973 a răspuns:

Apeleaza la bronzarea organica da, eu fac astfel de sedinte, scriemi pe oriely30@yahoo.com
o zi buna