| zuzuIzz a întrebat:

Cum se face modelul de pe unghiile din imaginea asta: http://www.facebook.com/....../photo.php mersi mult:)

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

Foarte simplu.Te dai cu un strat de oja de orice culoare. Apoi iei un ziar il pui peste unghie si cu o bucata de vata imbibata in spirt apesi peste ziar.
Sper ca ai inteles. happy

2 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Te dai cu un strat de oja, de preferinta alb sau cream apoi pui o bucata nu foarte mare de ziar, dar cu scrisul mic, pe unghie si dai cu spirt.La sfarsit poti aplica un lac transparent pentru a tine mai mult modelul.