| anonim_4396 a întrebat:

Cum se incepe o cariera in modeling? Stiti cumva niste site-uri care au nevoie de modele?

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi depinde de unde esti! Fiecare oras mare are cel putin o casa sau un club de moda.Pe aceia trebuie sa-i contactezi.

| PяInCєSs a răspuns:

O las pe mama ta sa faca asa ceva

| William a răspuns:

Mai in gluma mai in serios ca sa ajunga model trebuie sa suga *** la multi si ca sa se mentina sus trebuie sa suga *** la si mai multi.

| PяInCєSs a răspuns (pentru William):

Dar nu se poate ca cineva sa fie model fara sa judecati voi ca in spatele scenei nu stiu ce se intampla... Am avut o data sansa si de aceeasi frica am refuzat iar acum imi pare rau pentru ca nici macar nu stiu daca se intampla asa sau nu happy Dar nu cred ca toate fetele care sunt model fac asa.

| William a răspuns (pentru PяInCєSs):

Nu se intampla ma deloc asa, inventeaza lumea, sunt doar zvonuri dar nimic adevarat. laughing

| PяInCєSs a răspuns (pentru William):

Eh, orce zvon are si particica lui de minciuna si adevar. happy Plus ca uite in perioada cand am avut ocazia eram la scoala a 7, 8 nu mai tin minte exact si era tipu ala Costin Marculescu si pe la t.v se spunea ca a violat o fata sau ca s-a culcat cu ea pana mea, eu zic ca undeva e un strop de adevar sau minciuna sa apara si ei pe la tv, Cine stie.

| William a răspuns (pentru PяInCєSs):

Da ma da, e doar un strop de adevar. Daca vrei sa sugi **** pe bani de acu inainte fa-te model. Nu mai da reply la mesajul asta.

| BuBu01 a răspuns:

Incearca daca esti din Bucuresti sa te duci la o casa de moda, sau pur si simplu vezi pe Twist Media Casting sau alte site-uri de genu. Te duci iti faci poze, iar ei te aleg pentru cateva pictoriale daca le place cum arati si cum pozezi. Funda?!