| cretzufinish a întrebat:

Cum se numesc modele de fusta gen asta albastra din urmatoarea poza? http://hainutevintage.files.wordpress.com/2010/01/fusta- mini.png Stiu ca sunt la moda anul acesta. Si credeti ca mi-ar sta bine avand in vedere ca sunt slaba dar am soldurile putin late? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| nutty a răspuns:

Conica sau creion ( am mai gasit si denumirea de fusta lalea). si eu am soldurile late, si nu arata f rau, depinde si de model. daca ai solduri putin late cred ca o sa iti stea f bine. Cel mai bine e sa probezi cat mai multe si dup`aia o sa te poti hotari. bafta.:*

6 răspunsuri:
| Coriii a răspuns:

Ceva in gen "gogosar"

| xibalba a răspuns:

Conica stiam si eu

| deeeeeeaaa a răspuns:

Aa fustite cu talie inalta. pai aceste fuste sunt f elegante. si chiar sunt recomandate pentru ca iti subliniaza talia ff frumos. ti-at sta bine. trebuie sa le asortezi frumos. si vei fi perfecta:X:X

| ioana_5244 a răspuns:

Clos cred

| Delia a răspuns:

Se numeste fusta-lalea. Dar cred ca mai degraba te-ar avantaja fusta-gogosar. Uite aici http://alexandrahorecica.files.wordpress.com/2010/02/gogosar.jpg Fusta lalea accentueaza soldurile.

| AnNaa_3429 a răspuns:

Fustele se numesc:fuste bubble sau mai simplu fusta gogosar