| allemyl a întrebat:

Cum se numesc tenesii dinaia cu 'limba' mai mare, mai inalti putin (nu stiu cum sa ma exprim) gen : https://encrypted-tbn0.gstatic.com/......ps?/images sau

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are o denumire particulara, tu cand mergi la magazin le zici ce vrei si isi vor da seama. Sunt si adidasi inalti cu limba mare laughing asa daca e unul in preajma le zici sa fie de acel tip sau poti arata imaginea actuala prin e-mail sa iti spuna ce modele asemanatoare cu ele au in catalog.

| everythingwillbeokayx3 a răspuns:

Skateri? laughing) eu asa stiam ca se numesc laughing daca o mai fi asa thinking