| KeepCalmThinkDiffrent a întrebat:

Cum se numeste freza asta? :D http://4.bp.blogspot.com/......nsori1.jpg

Răspuns Câştigător
| hehe_1035 a răspuns:

Bob scurt, intr'o parte mai lung fata de cealalta parte:*

4 răspunsuri:
| ThinkAgain a răspuns:

Puteai s-o pui la Beauty & Fashion si sigur iti raspundeau o multime de fete!batting eyelashes

| lauracraciun a răspuns:

Mda.stiu cum e sa nu-ti raspunda nimeni! crede-ma e groaznic.revenind...Freza este superba.fiz asta am vrut sa mi-o fac si eu insa fata la care ma tuns m-a sfatuit sa ma tund asa doar in cazul in care o sa am timp sa mi-o mentin! tinand cont ca parul creste destul de repede freza nu va mai sta la fel.si te va innebuni de cap si in plus.parul iri va sta in poza doar daca este coafat in fiecare zi. Dreams.i know.si asa ca eu m-am lasat de freza asta cu toate ca e absolut superba.imi poti da stupid daca vrei dar.asta e parerea mea si sfatul meu/acum, tu faci ce vrei bye:*

| sigfreud a răspuns:

Nu stiu sa-ti raspund la intrebarea asta insa daca intentionezi sa te tunzi asa iti recomand sa printezi poza si sa mergi cu ea. Daca ii spui doar numele e posibil sa ai parte de surprize.

| Dia_5740 a răspuns:

Cred ca bob...seamana putin cu tunsoarea Victoriei Beckam