| BombonicaXD a întrebat:

Cum se pare balsamul multifunctional TenderCare de la Oriflame cu aroma de migdale? Dar cu caramel? Care e mai bun?

6 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Mie nu imi place niciunul.

| dianainsta01 a răspuns:

Primul. Are o aroma mai placuta, parerea mea...

| Theoryofabook a răspuns:

Cel cu migdale este mai bun dupa parerea mea, mi-a facut paul mai moale, depinde de tipul de par
sper ca ti-a fost de ajutor raspunsulwinking

| Pustiok97BZKpub a răspuns:

Eu as zice sa ti-l iei pe cel de migdale, caramelul ramane in vagin si o sa curga, in plus, migdala are o forma atragatoare ce o sa te excite mai tare.

| BombonicaXD explică (pentru Pustiok97BZKpub):

Vrei sa-ti dau "raporteaza"? Daca nu stii despre ce vorbim nu raspunde! Doamne ce oameni...

| Alinutzzaa a răspuns:

Eu ti-l recomand pe cel cu migdale.e bun si acum iarna, dar iti protejeaza si buzele. Funda?