| elenadic a întrebat:

Cum se poarta/asorteaza adidasii inalti?
exemple
http://www.cloggs.co.uk/......coal-l.jpg

http://www.regi-shoes.com/images/gallery_images/2202.jpg

funditaa.pentru cele mai bune idei:*

5 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Modelul aratat de catre tine este unul sport. Se asorteaza cu o pereche de blugi skiny, un hanorac sport si un tricou.

| pam_pam a răspuns:

Iti recomand blugi conici, si un top cu un imprimeu funny. De evitat pantalonii evazati, si cei drepti. Cei drepti ii poti purta daca au o lungime potrivita astel incat sa nu atarne la spate, sa-i tocesti pe sub adidasi, si sa fie acoperiti de limba adidasului, in fata. Evita sa porti acest tip de adidasi cu topuri casual spre elegante. In schimb, poti opta pentru pulovere lalai, alaturi de blugi si eventual o geanta maxi. Bafta!

| Dee0tzaA a răspuns:

Poti incerca sa ii porti cu blugi stramti jos, pantaloni scurti tot de blugi, si cam tot ce este prin raspunsurile de mai jostongue

| BlueEyes_8416 a răspuns:

Pai merg bine cu:
blugi stramti
cu o fusta sport
sau combinatia cu blugi tricou si vesta
sau cu colanti si o bluza larga

nu stiu.

| Mik3 a răspuns:

Adidasi pe care iai pus merg numai cu blugi de fapt toate modelele de adidasi ca acei pe care ni ai aratat merg numai cu blugiwinking