| SmarandaangelOAIIOO a întrebat:

Cum se pot lipii unghiile false? Eu am si mi-au dat niste abtibilde mici si rodunde.Cu ce ma ajuta alea sa le lipesc? Funda x. x.

2 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Iti recomand sa nu iti pui unghii false pentru ca o sa imbolnavesti unghia se va exfolia si poate ajunge chiar si la caderea ei happy

| simona_5268 a răspuns:

Buna TPUhappyintr-adevar daca o sa-ti pui unghii false unghia ta nu va mai fi ca inainte.placticul din care sunt fabricate va face ca sa te se exfolieze unghia si chiar sa ati cada acum tu faci cum crezi ca este mai bine.pai poti sa ti le pui cu super glue,si eu mi-am pus mai demult si sa stii ca nu o sa-ti cada daca o sa ti le lipesti cu super glue, si referitor la abtipilde sunt ornamente, sunt modele ca sa ti le lipesti pe unghii ca sa para mai dragute[funda]