| Adutza_2591 a întrebat:

Cum se utilizeaza gelul de cuticule? De esxempu cel din Avon.

Răspuns Câştigător
| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Si eu am acea chestie de crescut unghii avon si nu e buna. cuticulele gica ar trebui sa le pui langa unghii pe piele ca sa se inmoaie dar sa stii ca lacul ala mic nu e bun de nimic. daca vrei sa iti creasca unghiile trebuie sa te dai cu ulei de masline(ala care se pune in salata) si iti vor creste super repede plus ca te ajuta enorm la maini.Succes!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wolder a răspuns:

Se da pe cuticule si ajuta la incetinirea cresterii acestora si la indepartarea lor mai usoara.
Nu iti lua de la Avon ca nu-s asa bune cumparati din magazine