| mada_5987 a întrebat:

Cum si de cate ori pe saptamana trebuie sa folosesc uleiul de ricin pentru ca parul meu sa creasca cat mai repede? mersi anticipat

4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

De cate ori te speli, aplici la radacina, stai cu el cateva ore, apoi speli, pentru mai multe informatii despre produse cosmetice, frumusete, review-uri si produse de machiaj, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| rozalia25 a răspuns:

Cam la 2-3 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci o masca pentru par din ulei de ricin, asta grabeste cresterea parului, si a genelor, ulei de masline si un galbenus. le aplici pe parul spalat si clatit ...stai juma de ora cu masca pe par, apoi speli si clatesti bine. Ideal ar fi de 2 ori pe saptamana. dar asta depinde de cum ai timp si chef sa faci operatiunea. Tratamentul functioneaza chiar foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Aplici 30 de picături pe pielea capului, masezi și lași să acționeze timp de 2 ore. Te speli în mod obișnuit cu șampon vitaminizant și un balsam fortifiant.
1-2 ori pe săptămână este suficient.
Acest tratament trebuie făcut cel puțin 2 luni de zile pentru a se vedea rezultatele.
Pa, pa.