| unul1 a întrebat:

Cum sunt preturile din magazinele H&M in comparatie cu cele de pe site? http://www.hm.com/ro Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xgeanina a răspuns:

Preturile din magazine sunt la fel ca pe site, am fost de multe ori in magazine H&M si am vazut ca au preturile exact la fel ca pe site, oricum nu toate produsele de pe site le gasesti in magazine.

| unul1 explică (pentru xgeanina):

Merci fain, ieri m-am convins de asta tongue. Preturile sunt ca pe site, dar mai au acolo si alte produse care sunt si mai scumpe.

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De regula sunt mai scumpe, un magazin fizic implica mai multe costuri, taxe si impozite, angajati, necesitati etc. Online e mereu mai ieftin happy

| unul1 explică (pentru Bondarel99):

Ideea e ca nu poti cumpara de pe site, acolo sunt preturi doar informative. Si daca sunt doar informative de ce ar fi mai mici? Poate cei/cele care frecventeaza mai des H&M ar putea sa-mi spuna mai exact. Multumesc oricum!

| Bondarel99 a răspuns:

Chiar nu am fost atenta la asta...am intrat o singura data intr-un magazin h&m si preturile mi s-au parut cam mari.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Mai scumpe, zic eu, dar se poate oricum.
O zi bună.

| kdenisa a răspuns:

Mai scumpe.