| H3cker a întrebat:

Cum trebuie sa te porti cu o fata ca sa te placa?

Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
În primul şi-n primul rând trebuie să fi politicos,trebuie sa fi manierat,să ştii s-o respecţi,nu trebuie să fi ca un ţăran,fi finuţ cu ea, să nu o minţi, fă-i complimente, poţi să te oferi să o conduci până acasă sau să îţi oferi ajutorul pentru diferite necesităţi ale ei, fi tu însuţi.
Te pup!

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
fii original, falsitatea se taxeaza si vei claca apoi vei ramane singurel!
O zi frumoasa sa aihappy

| ellasweetlollipop a răspuns:

Trebuie sa ii faci cadouri (optional), sa-i dai atentie si poti sa intri pe internet sa vezi in functie de zodia ei, ce gusturi are.

| alexmarton a răspuns:

Sa ii dai banii, sa o minti, si sa o scoti in oras, si sa ii spui ca o iubesti big grin

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Ca sa te placa o fata nu trebuie sa te comporti intr-un fel anume..Trebuie sa fii tu insuti, sa te simti in largul tau atunci cand esti cu ea. Daca te straduiesti prea mult sa o faci sa te placa, cu siguranta nu o sa mearga. Fii tu insuti, consider ca e cel mai bun sfat ( asta include si politetea si respectul OBLIGATORIU). PArerea mea. Succes! happy