| BelleDy a întrebat:

Cum trec de la saten inchis, aproape negru la blond platinat in maxim trei saptamani?

2 răspunsuri:
| Mandy693 a răspuns:

Cu bicarbonat de sodiu pui bicarbonat de sodiu si apa fierbinte pana se face o pasta si o aplici pe cap freci foarte bine apoi te speli normal si sa nu uiti de balsam aplici balsam cu carul. Te speli cu bicarbonat de sodiu de 3 ori pe saptamana si o sa ti se duca culoarea (asta in caz de este vopsit) nu recomand decolorarea pentru ca arde parulsad si o sa trebuiasca sa il tunzi

| MascaDeCatifea a răspuns:

Te decolorozezi si dupa il vopsesti cu blond platinat