| Iuly006 a întrebat:

Cum v-ati tunde daca ati avea parul foarte des, cu volum, putin dupa umeri si putin rebel, ondulat?

Răspuns Câştigător
| Contrast a răspuns:

Foarte mult filat.

5 răspunsuri:
| littleladybug a răspuns:

Exact asa e si parul meu si am hotarat sa il las lung gen miley cirus si sa'l tund in scari de la gura in jos si bineinteles luat din volumwinking...nu oricine se poate tunde bob, depinde de forma fetei. sper ca te'am ajutatwinking

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Buna!
Si parul meu e asa, si sincer arata urat, e cu mult volum, rebel, la varfuri un pic ondulat...
Nu-mi place.Cand era mic arata mai ok, dar acum:(
Si cred ca o sa ma tund bob.Fiindca am mult volum o sa-mi stea bine bob.Si il pot si indrepta cu placa.

Asa ca iti recomand si tie sa te tunzi bob.Desigur daca ti-ar placea.Sau ai putea cere sfatul coafezei/ului.
Iti dau cateva poze:
http://www.google.ro/......tp?/images

Bafta si sper sa-ti stea bine cum o sa te tunzi.

| Iuly006 explică:

Mersi fetelor pentru sfaturi si as vrea sa spun ca am fost azi la coafor si l-am filat si am luat putin din volum.eu una nu folosesc placa si nu imi fac nici breton pentru ca nu ma avantajeaza si la bob nu m-as gandi deoarece nici nu ma avantajeaza si nici nu imi place.cred ca noul meu look este foarte ok si imi place.inca o data mersi mult.@Contrast ai o fundita!

| 2696 a răspuns:

Bob cu breton pe-o parte apoi l-as indreptabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bob, sau l-as lasa sa mai creasca putin pentru a-l fila si mi-as face breton, si desigur i-as mai lua din volum si normal ar trebui si o masca speciala de par, aplicata dupa fiecare spalare.