| anonim_4396 a întrebat:

Cum va imbracati voi de obicei? ce va place acum in anotimpul friguros? ce spune-ti de esarfe?

5 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

De obicei ma imbrac cum ma simt eu bine, tinand totusi cont de ce mai vad ca se poartabig grin in anotimpul friguros esarfele sunt cele mai importante pot sa spun: sunt cool si confera un look fresh, si mai ales iti tin de cald! Sunt perfecte! Si cu un palton negru merg de minune!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei prefer hainele mulate si adopt un stil practic.
In anotimpul friguros imi plac trenchurile colorate si calduroase, fularele si esarfele in toate nuantele posibile si bocancii cu accente rock.
Esarfele imi plac foarte mult si la fel de mult imi place si functia multipla.

| loveinshadow a răspuns:

De obicei ma imbrac practic si casual dar tin cont si de noi tendinte si de ce scrie in reviste. In anotimpul friguros ma imbrac bine sa nu tremur de frig deci imi pun esarfe sau saluri cu modele cat mai nebune si zapacite si o caciulita lasataa cu mot si par desfacut.Trench'uri gecute si cizme(ghetute cu accente rock, UGG si cizme de calarie)...

| tequila777 a răspuns:

Io-s mai friguroasa de felul meu :D si ma imbrac mai gros, dar incerc sa fiu in tendinte; port foarte mult pulovere, si bineinteles esarfa este nelipsita. Mai incolo spre iarna, fara discutii, trec la fular :))

_____ http://verze.ro - simtul umorului nu a murit!

| ღdeeღ a răspuns:

Eu ma imbrac asa cand afara e frig (am s-o iau de jos in sus) UGG-uri; blugi stramti de culoare inchisa; maieo roz si peste un plover gri de la zara cu nasturi (dar desfacut) si desigur, esfara. am o esarfa superba cu motive florale. si la sfarsit imi pun o bereta in stil frantuzesc pe cap;) si peste toate astea imi iau paltonul alb;) http://thevoguecity.com/......gdales.jpg

sper ca te-am ajutat :* funda?