| emma_7432 a întrebat:

Cum va place mai mult demi lovato: cand avea breton si par saten, sau acum cand e bruneta? funda; x

Răspuns Câştigător
| stefania20 a răspuns:

Cu preton! funta?

7 răspunsuri:
| MaDuuMaDuTZ a răspuns:

Bruneta.

| Onissy a răspuns:

Mie imi place cum e acum.
Funda?kiss

| RainUmbrella a răspuns:

Pai cand avea breton si par saten avea 16 ani si ii statea super deci imi place! Dar acum are 18 si nu i se mai potriveste deci imi place ca s-a vopsit bruneta! Imi place in ambele feluri dar nu mi-ar placea bruneta la 16 ani si par saten si breton la 18! Fiecare par cu varsta lui!

| daydreamer a răspuns:

Deci, am2 chestii de zis:
1. parul brunet arata mai bine decat cel saten
2.ea e uratica oricum deci nu pot sa zic ca-mi place in vreun fel

| Devochka a răspuns:

Bruneta. O face sa para mai matura si mai draguta.winking
Funda? Te roog, n-am mai primit nicio funda! puppy dog eyes

| stefania20 a răspuns:

Breton *

| Biancaloveya a răspuns:

Cand e bruneta dupa mine o face mai frumoasa(mai chipesa)! Sper ca te-am ajutat!(te-as ruga din tot sufletul sa-mi dai funda imi doresc mult de tot sau cel putin sa-mi daivot:X)