| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi s-au parut subiectele de la testarea nationala-matematica?

11 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Grelee x_x. Nasole. bine ca am scapat x_x ieeiilove struck party people >big grin

| Geotr a răspuns:

A fost destul de greu...ma asteptam la ceva mai usor din cauza ca la romana chiar a fost usor...acum Doamne Ajuta!

| Lary_2950 a răspuns:

Mai sa stii ca au fost cam greute

| asdfxy a răspuns:

Timpul a fost scurt pentru atatea exercitii. cam greu

| asdfxy a răspuns:

Timpul a fost scurt pentru atatea exercitii... destul de greu. la romana a fost mai usor.

| alexshobyx a răspuns:

Sincer...chiar simple, iau peste 9.50 happy

| KazooForYou a răspuns:

Destull de grele mai ales la sb3 unde au aparut fioriihee hee

| ioanaspataru a răspuns:

Au fost acceptabile...tie?

| JusTyourLoV3 a răspuns:

Au fost d nivel mediu. d`abia ast rezultatelee

| SweetAngelAndreea a răspuns:

Pai... eu nu sunt in cl 8. Dar m-am uita pe subiecte. Subiectul 1 a fost chiar foarte foarte simpu si erau numai de cl 6. Daca la subiectul 2 erau de cl 7 atunci nu cred ca ar fi fost foarte greu daca la 1 cele de cl 6 erau atat de simple(bine stiu sa le rezolv ca am mai stat dupa ore sa fac mate happy ) si subictul 3, probabil era de cl 8. Am zis bine? Sincer cand o sa fiu pe cl 8 am sa il fac si sa vad daca intr-adevar e greu

| georginik95 a răspuns:

A fost destul de usor, tinand cont ce alte exercitii si probleme pe care puteam sa le primim.Cred ca subiectul a fost conceput in asa fel, incat si cei mai putin cunoscatori in ale matematicii sa obtina o nota de trecere.