| Lola956 a întrebat:

Cum vi se par astia: http://img.envy.ro/img/products_watermark/266x400_9830.j pg? V-ati cumpara? Credeti ca sunt bune in aproape fiecare anotimp?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Nu prea sunt potrivite pentru baieti. Eu daca as fi baiat m-as uita la ceva potrivit cu anotimpul, de exemplu tenisi, adidasi.
Bafta!

| Kasia a răspuns:

Da sunt super dragute si se pot purta toamna, iarna si primavara cand e putin mai rece afara.eu le-as cumpara.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
În afară de anotimpul vara, se potrivesc în toate celelalte anotimpuri, dar fiind aşa mai groşi mai degrabă cel mai potriviţi sunt de iarnă.
Te pup!

| Azazea a răspuns:

Sunt dragute dar sincer am vazut la jumatate din oras cizme d-astea si na...nu vreau sa am ca toata lumea

| LorenaAnca a răspuns:

Sunt foarte dragute si merg in orice anotimp in afara de vara. Vei transpira foarte tare. Dar poti sa le asortezi in fiecare anotimp dupa cum iti fuge imaginatia big grin

| Asdffk a răspuns:

Sunt.fainuti. Poti sa ii porti mai rar, parerea mea e ca nu sunt genul de incaltaminte pe care sa o porti majoritatea timpului.

| madalinaeueu a răspuns:

Sunt dragute, dar vara nu cred ca o sa-ti vina sa te incalti cu cizme la 40 de grade