| gabytza1994bm a întrebat:

Cum vi se par produsele"AVON"? Le folositi des?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Inainte imi cumparam multe produse Avon, dar sincer de multe ori luam teapa! Ori nu era nunata de ruj sau fard asa cum arata in catalog, ori parfumurile nu miroseau asa ca pe pagina... cel mai bine e sa iti cumperi cosmeticele din comert( ai si testere)! :*

| Marii a răspuns:

Mi-am luat mai demult cateva lacuri de unghii care cica imi intareau unghiile, le dadea stralucire. balarii de genu asta, si nu erau bune de nimic, dupa 2 ore mi se lua lacul de pe unghii. Iar o crema de hidratare pentru piele uscata. sau ceva de genu, mi-a uscat si mai rau pielea.
Acum sa zic si ceva de bine : imi place spuma lor de baie laughing.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie nu imi plac.

| Leea1234 a răspuns:

Bunicele!
inainte foloseam mai multe produse marca AVON, acum nu cumpar decat parfumuri!

| miroonah a răspuns:

Sunt asa si asa...nu prea folosesc.decat un luciu de buze si 2 creioane de ochi:*

| i.love.me a răspuns:

Avonul e ceea ce e pentru faptul ca iti vin produsele.adica nu trebuie sa mai cauti...sa umbli.etcwinking unele produse sunt bune adica alea scumpe nu iti recomand cele din gama "color trend", "care" sau "naturals" sunt ieftine si nu sunt bune...am fost reprezentant si nu imi convine. prea multa alergatura pentru niste produse sau niste bani care oricum eram tentanta sa ii dau pe produse. acum nu mai imi cumpar de la avon.am cam tot din cataloagele alea

| monyk a răspuns:

Buna, unele produse sunt foarte bune, altele cam lasa de dorit, eu nu prea sunt cu Avonul, parfumuri iau, in rest mai nimic.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Nu folosesc!

| Dianna a răspuns:

Eu sunt reprezentant avon si pot spune ca au si produse bune dar si unele pe care nu as da doi bani! am produse pe care le folosesc constant dar intr`adevar sunt bune! Iar restul sunt bune doar de evitat!happy

| yuli10 a răspuns:

Folosesc cam tot de la avon, sampon, gel de dus, deodorant, spray, parfum, crema, oja, machiaj (creion de ochi, rimel, perle bronzante, balsam de buze etc). cred ca in principiu cam toate produsele pe care le folosesc sunt de la avon. dar mai am si de la oriflame happy si in general imi mai iau cate un parfum mai scump din magazine (momentan am chanel si davidoff, sper ca am scris corect big grin).
sunt bune si le preturi accesibile. nu sunt reprezentant dar mi-e usor sa mi le procur ca am multe cunostinte care vand.

| Loryb a răspuns:

Este greu de raspuns la o intrebare atat de generala. Eu folosesc produse Avon, si nu numai. Orice ai alege, Avon sau alta firma, trebuie in primul rand sa te evaluezi: de exemplu ten (gras, sensibil, mixt), sa iti faci un inventar al produselor de care ai nevoie: exemplu: rimel (rezistent la apa, gene intoarse) si sa te informezi, sa citesti instructiunile si sa le testezi pe propria piele si abia atunci vei fi sigura ca ai facut alegerile potrivite si corecte. Eu sper ca blogul despre produse Avon: http://produse-avon.blogspot.ro/, te va ajuta sa te informezi in legatura cu produsele Avon, daca ai nelamuriri, scrie-ne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram in liceu foloseam, in special parfumuri AVON.Acum nu mai folosesc nimic de la ei, prefer sa-mi cumpar cosmetice L`oreal, Maybeline si Clinique, iar la parfumuri nu am preferinte, probez si cumpar ce imi place., nu tin cont de marca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai demult am folosit o crema, de m-am iritat toata si am ajuns la doctor, care mi-a spus sa evit avon si oriflame.