| Patricia a întrebat:

Cum vi se par produsele de la SEPHORA?
Ati incercat fardurile? Vreau pareri

Răspuns Câştigător
| stiiix a răspuns:

Hei!
Eu mi-am cumparat paleta de farduri ale lui Kat von D de la Sephora si pot spune ca sunt foarte multumita.
Culoare persista, nu mi s-a intamplat sa mi se irite zona ochilor cum pateam din cauza unor farduri net inferioare.
Deci daca ar fi din punctul meu de vedere, ti le-as recomanda cu placere.

4 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Destul de bune.
Am incercat fardurile si sunt excelentehee hee

| Shine a răspuns:

Eu imi cumpar des produse de la Sephora si sunt foarte multumita de ele. Fardurile sunt excelente si rezista mult. Ti le recomand!:*

| CherryKiss a răspuns:

Sunt foarte bune si de calitatewinking

Răspuns utilizator avertizat