| iulya_9118 a întrebat:

Cum vi se par unghiile albestre? cool sau excentrice? eu mi-am facut unghiile albastre pentru ca este culoarea mea prefereta.are ceva? dau fundita si voturibig grin

Răspuns Câştigător
| GeorgiSiAtat a răspuns:

Eu cred ca sunt.foarte foarte cool love struck:X:X... e culoare la moda si pe unghii se vede bine mai ales daca ai pielea deschisa

12 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Albastru este o culoare foarte cool. Iata si alte idei de manichiura: http://www.karena.ro/......ut-de-2011

| Nicole a răspuns:

Buna, albastru e si pe placul meu.

Deoarece, este o culoare adinca, pura si este o cale a visurilor. big grin

Aceasta culoare `calmeaza`.

Dupa parerea mea oja `albastra` se priveste minunat.

Si poti sa o combini cu diferite accesorii si haine neutre care iti va reda un mediu calmantwinking

Deci, albastrul mereu a fost si va fi la moda happy

Bafta, pa pa :*

Funda?:X

| MirelaC a răspuns:

Helau
sunt foarte faine, asta daca ai unghii mai mari de juma' de cm 8-|.
si arata ca lumea si daca ai pielea mai inchisa/:)
http://kimoracochran.com/......-Cover.jpg

unghiile sunt faine indiferent de culoarea cu care le-ai dat, asta daca sunt ingrijite, nu cu enspe straturi sub ultima culoare pe care ai aplicat-o si daca nu-i o culoare d-aia super tipatoare sau cu slipici 8-|
gen: http://images.teamsugar.com/......review.jpg mi se par de prost gust, oribile

n-are nimic, daca ti le-ai facut albastre.
le-am avut si eu si comenta maica-mea/:). lasa-ma frateee!
cand sa imi fac unghiile albastre sau ce culoare mai am eu chef? cand am 70 de ani? acum e timpul...

ciaau

| Fundă25 a răspuns:

Buna!
Unghiile albastre sunt superbe! Bine, depinde si de culoarea pielii, si daca se potriveste. Albastrul se poarta sezonul acesta si mie chiar imi place. De exemplu, eu azi mi-am schimbat culoarea unghiilor de 3 ori laughing. Acum am un french albastru.

O seara placuta!

| Larissa_9205 a răspuns:

Albastru cu alb sau cu argintiu, arata superb!

| iulya_9118 explică:

Va multumesc foarte mult pentru sfaturi.pakat ca pot da numai unei singure persoane funditza.chiar va sunt recunoskatoare! mersi:*:*:*

| Diana3 a răspuns:

Nu are nimic, daca tie iti plac...
Apropo, si mie imi plac unghiile albastrelove struck

| didee a răspuns:

Si eu mi-am facut unghiile albastre in vara, este ff faina culoarea. si app, daca albastru e excentric, cum spui tu, atunci galben sau verde cum e? eu am vrut la un moment dat oja verde laughing. si in legatura cu oja albastra, mi-ar placea nespus de muult sa imi fac din nou unghiile albastre, dar am o prostie de oja albastra si trebuie sa dau de 200 de ori pna se vede intr-adevar albastru... si dupa aia se sterge taaare greu sad

| bea_6905 a răspuns:

Daca tie iti place culoare albastru, si daca vrei sa o porti pe unghii, nu vad de ce sa nu o faci. happy
Si da, si mie imi place enorm, ba mai mult, in acest moment am unghiile albastre! happy

| andreea2011 a răspuns:

Sunt tare dragute unghiile albastre, dar nu cred ca peste alta culoare iese bine!

| SpEcIaL1 a răspuns:

Iii super ...si eu mi-am facut unghiile albastre saptamana trecuta si prietenii mi'au spus ca e super culoareawinking

| MuMoAsA_7187 a răspuns:

Mie mi se pare ok, daca si tie iti place si eu mi-le-am facut o data albastre.