| madycoco a întrebat:

Cum vi se pare aceasta placa de par : http://www.altex.ro/....../index.jsp (calitate & pret )?

8 răspunsuri:
| Insanity a răspuns:

Si eu am la felbig grin este ff buna cel putin asa cred eulaughing(zic asta pentru ca am mai avut inca vreo 2 placi)Tot atat am dat si eu pe ea si se incalzeste repedehappy

| Ofiintă a răspuns:

Da e buna atat pretul cat si calitatea dar poti sa-ti iei si una mai buna tot Remington este profesionala adica ca si la coafor pentru ca poti seta gradele si mai poti si ondula parul cauta pe net: Placa de intins parul Remington S1051

| kUuKii a răspuns:

Am si eu la fel
nu arde parul
este ft buna
se incalzeste in 30 de secunde

ti o recomand cu cea mai mare incredere>big grin

| Mebutterfly a răspuns:

REMINGTON este o firma foarte buna, iar faptul ca este mai subtire iti va permite sa iti faci si buclewinking ti-o recomandwinking pretul este foarte bun, gradele sunt foarte ridicate in functie de tipul parului deci ti-o recomandhappy

| ZμZμ a răspuns:

Am si eu si e foarte buna si pretul e bun ca atat am dat si eu

| Andru_6890 a răspuns:

D'asta am si euhee hee
Desi am luat-o putin mai scumpablushing

Mie mi se pare super buna, ar trebui sa ti-o ieikiss

| AGoofi a răspuns:

Este foarte buna. Ti-o recomand.

| by3nkwtssa a răspuns:

Nu mai folosi placi cumpara/ti un InStyler e cel mai bun aparat de coafat da amploare volum il poti face drept ondulat intors...cum vrei tu.si nu ti-l arde pentru ca nu e pe baza de caldura o sa vezi ca e uimitor cauta si tu p net funditabatting eyelashes