| iulya_9118 a întrebat:

Cum vi se pare daca mi-am facut unghiile albastre? vi se par excentrice sau cool? va multumesc... fundita!:X:X

Răspuns Câştigător
| ioana996 a răspuns:

E la moda deci clar e coollove struck si eu mi le-am facut cu albastru dar albastru deschislove struck! care nu le convine sa ne invidiezelove struck

11 răspunsuri:
| AxxFarer a răspuns:

Eu cred ca e un pic exagerat dar daca tie iti place eu n-am nimic in potriva mie uneori mi se par cool alte ori urate

| Tzygy a răspuns:

Cocalar style:X

| pink_7086 a răspuns:

Coolhappy...si eu imi fac uneori unghiile albastrewinking

oricum, gusturile diferabig grin

| All3 a răspuns:

Buna,
mie mi se par cool ^_^, eu le am roz laughing

| Andriiiiiii a răspuns:

Excelent-am vazut ca verde, albastru, portocaliu, galben etc...sunt intalnite la oja de unghi.
Cool- este la moda mai nou plus ca albastru este o culoare frumoasa.

| jumbO a răspuns:

Sincer?!:-x
Cooool.
Si sa iti spun si de ce imi place.
1. se poarta unghiile albastre
2. Arata "divin":-))
3. E una din culorile mele preferate.
4. Este o culoare linistita :-)))
5. Da, chiar imi place!:-x
=p~
Pa, pa @iulya.

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Este cool.evident.sunt chiar foarte marfa si la moda :X

Răspuns utilizator avertizat
| Mariposa97 a răspuns:

Mie mi se par putin excentrice, eu prefer culorile mai deschise, dar daca tie iti place, gusturile nu se discuta.

| yumeee a răspuns:

Mi se pare ew.
slinos.

| iulya_9118 explică:

De fapt eu ma dau cu oja.care sa fie cool.nu ca se poarta.cu oja cr imi place miewinkingsi imi sta binewinking