Eu am fost cam toate culorile in cap. Nu ma iau dupa o anumita moda, dar imi place cel mai mult cum imi sta blonda, roz, gri, chiar si gri care da putin spre albastru.
Daca-i sta bine si ii place, de ce e sa nu poarte culoarea? Oricum nu mi se pare ca mai e la moda gri-ul. Era mult mai comun acum cativa ani, acum sunt altele.
Nu cred ca-i sta bine cuiva cu parul gri in realitate. Eu n-am vazut.
Toti suntem influentati de ce-i la moda, chiar daca nu ne place sa credem asta
E subiectiv. Depinde de tipul de par, cum ti-l porti, cu ce te imbraci. Culorile reci mi se par foarte elegante. Ai putea sa incerci si tu o culoare diferita, ca de obicei persoanele astea care nu-si fac multe la par au pareri de genul, presupun ca nu te atrage parul vopsit in general.
Am fost și eu vișinie-rozulie pe la 14 ani. Acum mi se pare aiurea să mă vopsesc așa .
Te-ar prinde ok un visiniu inchis. Fa-ti-l la salon tho.
E super faina, dar că sa fie mișto trebuie sa te decolorezi înainte, și de preferabil ar fi un gri blond,, fă-ți parul cum îți place
anonim_4396 întreabă:
Elisabeta1maria întreabă: