| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare placa Electronic? Este buna sau nu?:-s Eu as vrea sa-mi cumpar una dar nu vreau sa fac vreo greseala, deci ce imi puteti spune despre ea? ( dupa parerea mea este destul de buna, dar vreau sa aud si alte pareri. ) THANKS

1 răspuns:
| just1me a răspuns:

Hi! Ca sa fiu sincera, nu prea stiu care e aceasta placa, dar eu am Respect de la Rowenta si e super. Se incalzeste repede si cica iti protejeaza parul( nu prea cred ), dar il indreapta super si rezista. Dar cat timp o placa poate fi setata pe ce temperatura vrei, e destul de buna.