| Timii a întrebat:

Cum vii se par pantofii acestea? http://www.google.ro/......tp?/imgres

10 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Mi se par superbi se poarta tocul de genul astakiss

| glamqueen a răspuns:

Sunt frumosi si poti sa-i porti cu o tinuta casual all black sau college style. Sper sa fii multumita si de calitatea lor!

| QuadruplePersonality a răspuns:

Talpa aia se vede de parcă ar fi dezlipită. A, şi tocul e cam urâţel.

| DeeDee007 a răspuns:

Nu ma incanta deloc dar fiecare cu gusturile lui. daca tie iti plac poarta-i linistita

| Simona1245 a răspuns:

Mie una numi placsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine zice ca nu ii plac nu stie moda si nu are gust (nu critic pe nimneilaughing dar sunt foarte la moda si merg si cu blugi si un palton pe deasupra din ala pana in talie:X sunt super sincer:X fiecare cu gusturile lor:d wave

| Smilee4Mee a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact:X! Is faini♥

| Smilee4Mee a răspuns (pentru anonim_4396):

`exactlove struck! Is faini ♥!

| alecsasweet a răspuns:

Ei sunt draguti, dar nu imi plc tocul... daca ar fi mai subtire ar fi superbi. [parerea mea... probabil altora le plac asa]

| madalinaiuliana30 a răspuns:

Ma nici mie numi plc big grin,,