| DianusIoana a întrebat:

Cunoaste cineva saloane in Iasi aproape de hotel international Iasi? Sa nu aiba preturile mari...sa fie convenabile. puteti sa imi dati numele salonului?

1 răspuns:
| elena97890 a răspuns:

Pentru par iti recomand donna carina au preturi cat de cat ok, iar la unghii e un salon in tg cucu, pe cuza voda, putin inainte de statia de tramvai, e relativ aproape de hotel international faci cam 20 min pe jos, lady french unde au preturi accesibile si nu am avut probleme