| Sara a întrebat:

Cunoasteti remedii pentru parul electrizat?:d. Ma chinui cu asta, ca firul de par este subtire :d

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Nivea shine finish - eu asta folosesc. L-am cumparat de cateva saptamani, tot din aceleasi motive ca si tine si sunt foarte multumita. Nu lasa parul lipicios si nici nu-l incarca, asa cum se intampla cu spuma de par. E o lotiune de culoare roz-lila, intr-o sticla bombata cu pulverizator si e pentru prevenirea incretirii si electrizarii parului. Costa in jur de 15 lei.

4 răspunsuri:
| iuliana21 a răspuns:

Uleiul de masline este f bun... aveam si eu parul electrizat acum e frumos putin lucios si toate firele la locurile lor... daca vrei sa iti straluceasca parul si gata cu firele electrizate cand te speli pe cap maseazati parul cu ulei de masline apoi spala-te cu sapmpon balsam

| MissCamelia a răspuns:

Sa folosesti balsam la fiecare spalare, pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| ramona_5587 a răspuns:

Balsamul de par este foarte bunhappy
daca nu atunci dupa spalare si uscare putina spuma de par...
si parul meu se electrizeaza si in general folosesc balsam de par

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand o masca de par, folosita la fiecare spalare insa nu aplica foarte multa, decat cat sa se intinda pe toata suprafata parului. Nu aplica la radacina parului.