| Catalyna306 a întrebat:

Cunoasteti un fond de ten matifiant? am tenul gras si mi-as dori un fond de ten foarte bun.(PS:sa se vada efectul de matifiere)

4 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

VicHi :*

| fustiteTUTU a răspuns:

Da, eu folosesc de la Rimmel chiar asa se numeste fond de ten mat, cost 59 ron. E la sticluta cu pulverizator.

| smileeveryday97 a răspuns:

Depinde de bugetul tau.Ti-as recomanda colorstay de la revlon.Eu am in prezent fondul de ten de la avon care matifiaza foarte bine dar nu acopera asa cum mi-as dori si fondul de ten de la oriflame care acopera mai bine dar efectul de matifiere dureaza mai putin.Acum ramane sa incerci si sa vezi care e mai bun pentru. tenul tau. Sper ca te-am ajutat.Bafta:*

| Catalyna306 explică (pentru smileeveryday97):

Nu tin cont de buget.eu am folosit si L'orealul dar sincera sa fiu, nu am fost deloc multumta...pana si affinitonul mi se pare mai grozav decat marcile astea "scumpe".