| dancapitan a întrebat:

Cunoasteti vreun baiat (adolescent) care stie sa tricoteze, coase, impleteasca lucru de mana, etc?

10 răspunsuri:
| eve7202 a răspuns:

Se pare ca nutonguelaughing

| eveline_9271 a răspuns:

Nuuu big grin Si nu as vrea sa cunosc. Baietii sunt baieti, nu?

| Dubbs a răspuns:

Nu si nici nu cred ca exista asemenea baiat.

| Isa a răspuns:

Nu si nu cred ca este vreo unul exista sanse sa fie 1 la un milion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe noi ne invatase invatatoarea sa coasem si sa tricotam si sa impletim prin clasa a3a laughing, dar am uitat, doar sa cos mai stiu, dar dezastros probabil

| Adriannae a răspuns:

Nu, dar daca poti face toate astea, sau macar catvea dintere ele, felicitari!big grin

| Triunghi a răspuns:

Fii serioasa! ce intrebari sunt astea? ba suntem TPU`isti ba nu mai suntem straight face?

| Livianananana a răspuns:

Daaaa am eu un baiatt in lcs e e desul de popular bla bla bla si stie sa coasa si sa tricoteze a invatat cat a stat la bunica lui. te pups

| Adryanna_1259 a răspuns:

Eu stiu rolling on the floor... unu de la mine din clasa cica stie sa tricoteze... face cu bunicasa si cu alte babe sambata duminica in sat rolling on the floor

| AngoOra a răspuns:

Nu. dar exista
esti tu unul dintre ei?batting eyelashes