| candy_2919 a întrebat:

Daca alerg 3 saptamana cat credeti ca voi slabi? Mai mult pentru butik vreau... dau fundita... multumesc

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Pai depinde si cat alergi
De exemplu daca vei alerga jumatate de ora pe zi, timp de trei saptamani, vei slabi cam 4 -5kg, depinde si de alimentatie

10 răspunsuri:
| Seline a răspuns:

Depinde de metabolismul fiecaruia, in general sportul slabeste, mai ales jogging-ul.

| Xonia a răspuns:

Mersi de fundita:*

| OanaG a răspuns:

Daca te vei alimenta corect poate ca vei slabi in jur de 3-4 kg, in 3 saptamani e imposibil sa dai 5 kg...eu cred ca 3 e suficient happy

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Exercitii pentru abdomen. cauta pe youtube ei iti vor arata multe exercitiiwinking!

| adinescu a răspuns:

Baga abdomene pentru burtica

| rhadoo a răspuns:

Pai lasa sunca si painea si vei slabi laughing) glumesc...incearca sa ai o alimentatie echilibrata bazata pe fructe legume si proteine si vei slabi fara sport

Răspuns utilizator avertizat
| Pufu a răspuns:

Nu cred ca alergatul ajuta sa dai jos din burtica...Incearca aici http://www.trilulilu.ro/JohnyBleack/daa0755a126c2f :D.Cred ca asta ajuta mai mult decat alergatul! Sper ca te-am ajutat:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Candy daca alergi slabesti mai mult la picioare ca sa scazi din burta ai nevoie ca sa faci abdomene in fiecare seara...

| yrinee a răspuns:

Da te sfatuiesc sa alergi.si eu am slabit foarte mult prin alergat