| Mirela0876 a întrebat:

Daca am buzele mari și aș vrea un luciu de buze ar arata ok?
Daca da, cum sa fie :transparent sau roz?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Transparent

| Violleta2022 a răspuns:

La anisorii tai, evita sa pui ruj pe gurita, mai ales daca este frumos conturata.

| NicoleEazi a răspuns:

Cred ca ti-ar fi suficient si un strugurel bun cu putina nuanta spre exemplu yves rocher cu zmeura, oricum gasesti o gramada de feluri cu toate fructele posibile si iti alegi

| TFlorentina8050 a răspuns:

Si eu am buzele mari si folosesc si ruj si luciu de buze, si da, arata ok, stiu ca se spune ca,, esti prea mica" dar nu conteaza, simte te bine, cum crezi tu ca e bine, transparent sau roz, eu mi am luat roz

| Lalu_Maria-Alexandra_1988 a răspuns:

Orice ti-ai pune nu ar fi de folos pentru ca fetele folosesc luciu doar pentru a atrage atentia la. buzele lor.Tu spunand ca le ai mari nu cred ca ai nevoie. Daca totusi ti sa o faci, opteaza pentru ceva transparent.

| iKlouD1 a răspuns:

Fi tu insuti. Lasa machiajele, Iti poate strica tenul. Nu te lua dupa alte fete care se machiaza, fi tu originala. Asa iti vei gasi un baiat original numai bun pentru tine. Prietena mea nu se machiaza si acest lucru ma bucura foarte mult. Incearca la fel. Nu stiu ce o sa rezolvi daca te vei da cu luciu.

| Euuu2001 a răspuns (pentru iKlouD1):

Ce ten, daca vorbea de buze? Te poti da cu ce vrei pe buze si e si recomandat ca sa nu ti se usuce, mai ales cu un strugurel sau asa, dar nu a dus vorba de ten sau altceva?