| anonim_4396 a întrebat:

Dacă am card de juniori pot da comenzi de pe shein? De vreo 200 de euro?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe Shein nu se pot da comenzi, ci se cumpara cu plata online, fiindca nu pleaca produsele din magazia lor, daca nu le achiti la cumpare.
Poti incerca, daca ti se accepta cardul, ca noi nu stim.
Asigura-te ca ai cel putin 1000 lei in cont, ca se face conversia automat si posibil se mai ia si niste fee-uri bancare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți.

| anonimg a răspuns:

Nu știu cum este cu cardul de juniori. Dar poți să suni la banca care ți-a emis cardul, și îți poate explica. Sau poți să cauți pe google "card juniori" și banca care l-a emis.

| Hyperion7 a răspuns:

Poți,dar cred că te vor pupa ai tai când vor vedea că ai dat 200€ pe nimic wowlaughing

| MihaiSurdu a răspuns (pentru Hyperion7):

Adică pe nimic? Am mai dat o comanda de pe un alt card al unui adult. Si au venit toate produsele.

| Hyperion7 a răspuns (pentru MihaiSurdu):

Nu e vorba de produse, e vorba că nu sunt așa calitative și nici prietenoase cu mediul
https://goodonyou.eco/how-ethical-is-shein/

https://time.com/6247732/shein-climate-change-labor-fashion/