| darius56 a întrebat:

Daca am cosuri si pe sparg ies mai multe sau nu mai iese? funda happy

Răspuns Câştigător
| Monni a răspuns:

Cateodata iasa, in cazul in care nu iti mai dispar mergi la dermatolog, cremele nu sunt chiar asa utile precum se spune:p

2 răspunsuri:
| starmaker a răspuns:

Intai trebuie sa studiezi mai bine gramatica si daca reusesti sa te concentrezi pe ceva util in viata nici nu o sa iti dai seama cand iti trec cosurile. Si culmea o sa scrii si corect.
PS Nu le sparge ca iti prelungesti boala. Consulta un medic dermatolog.