| anonim_4396 a întrebat:

Daca am fata ovala credeti ca imi sta bine cu frizura punk ( mohawk)?

Am parul drept.

Ca azi mi-am facut mohawk si cine mi-a zis ca nu imi sta bine cu creasta si sa imi schimb look-ul!

dau funda!

Răspuns Câştigător
| QµeeК a răspuns:

Hello! Uite parerea mea : As zice sa ti-o lasi asa ai arata bine nu-i urma sfatul lu' ala care a zis sa iti schimbi look-ul! Ti-ar sta FFB cu Mohawk daca ai fata ovala.Parerea mea, dar acum e dupa parerea ta. FUNDITA?

3 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

La fata ovala merge orce tip de freza, tunsoare, acesorii, etc. Deoarece este considerata fata perfecta.

In concluzie da-i inainte!winking Fa-ti ce-ti placewinking Cu siguranta iti va sta bine >:d<

Nu uita ai forma fetzei perfecte si orce ai incerca te avantajeaza. Norocoaso kiss

Răspuns utilizator avertizat