| anonim_4396 a întrebat:

Daca am fruntea mica, cu ce tip de breton credeti ca mi-ar sta mai bine?

5 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Nu iti recomand breton... eventual, iti poti face o carare intr-o parte, un tuns in scari.

| JustMeFlory a răspuns:

Daca ai fruntea mica sa nu iti faci breton! dk totusi vrei fa'ti unul asimetric! asa am si euhappy bafta

Bula
| Bula a răspuns:

Fara breton! Fruntea inalta da aparenta ca esti mai desteapta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
De ce nu faci o vizită la un salon și ceri părerea unui hair stylist profesionist?
Baftă.
Pa, pa.

| arsenia a răspuns:

Cu breton mare logic, din ala care ti-l face din mijlocul capului, de ala gros si mult. m-am exprimat bine? cum ne facea si noua cand eram mici