| IrinaAniri a întrebat:

Daca am o freza gen emo, o suvite albastre, imi place sa ma machiez cu negru strident, port des tinte, etc inseamna ca sunt emo? eu sunt o persoana optimista de cele mai multe ori vesela, doar ca imi place stilu asta mai deosebit. deci sunt sau nu emo?

5 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Pai din moment ce nu te comporti ca un emo, atunci nu esti emo. Mica ta povestioara imi aminteste de proverbul : Nu judeca o carte dupa coperta tongue.

| FaraNume1249 a răspuns:

Esti un pokemon.Cati 11 ani ai?

| NbhdDaughter a răspuns:

Nu.Normal ca nu esti. laughing. Emo inseamna sa suferi,sa fie antosocial, sa te inchizi in tine, si vine de la emotional, fiind vorba de tristete, depresie.Nu esti nici pe departe Emo. Daca le copiezi stilul, aia e altceva. Poate fi vorba de ceva fake..doar la suprafata... vrei sa fii deosebita si sa atragi atentia. big grin Deci nu, nu esti.

| Ande20 a răspuns:

Nu este neaparat emo, esti originala in felul tau.happy

| CrAzYxStAr a răspuns:

Pai doar pe jumatate nu in totalitate sunt o gramada de persoane ca tine.