| pinkystyleツ a întrebat:

Daca am parul culoarea asta :http://www.google.ro/......tp?/imgres r:12, s:0&tx=54&ty=58&biw=1280&bih=848

Cu ce culoare de suvite mi-ar sta bine.

Răspuns Câştigător
| Rallu_2412 a răspuns:

Roscat puternic, Blond aprins, albastre, verzi... exista spray cu culorile astea si tin pana la prima spalare pe cap. :X Funda?

2 răspunsuri:
| Dianna_7625 a răspuns:

Roscat. Verde. ALbastru. Ciocolata. Eu sincer nu as spune blond. Mie personal nu imi plac suvitele blonde pe bar brunet. Este prea mare diferenta. Dar cele ce am spus mai sus arata bine. Sauu saten. mov. Acuma la culorile gen albastru mov verde poti sa folosesti foxina. Ca sa nu reziste tare mult! pupici :*

| adelina_4148 a răspuns:

Un rosu dar nu foarte aprins, sau un saten nu foarte deschis happy baftahappy:*:*:*:*