| Mir_Mirela_1978 a întrebat:

Daca am parul scurt,, cca maxim 5, 6 cm in parti si crestet as putea sa-mi pun extensii permanente?

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Va arata naspa... asteapta sa aiba macar 10 cm si nu pune extensii foarte lungi pentru ca se vad urat si nu se blenduiesc frumos.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poti sa iti pui numai ca se va vedea ca ai extentii

| Violleta2022 a răspuns:

Poti, dar va arata foarte urat, pentru ca sunt vizibile, oriunde le-ai pune.
Mai asteapta sa-ti creasca, macar 20 cm si duap aceea iti poti pune extensii, care practic se pun sub stratul de par, sa nu fie vizibile.