| RyderZot a întrebat:

Daca am parul un pic cret cand imi creste mai mare...dk imi iau placa merge ca sa-mi fac tepi si sa-mi stea parul drept?

Răspuns Câştigător
| zozo74 a răspuns:

Da deoarece placa este exact pentru a indrepta parul ca al dumneavoastra (adica parul cret) Bafta

3 răspunsuri:
| Cr80Mihoc a răspuns:

Da. Da ai grija sa nu iti arzi parul

| Cr80Mihoc a răspuns:

Da. Dar ai grija sa nu te arzi big grin

| AIRIUS a răspuns:

Tepi?
Pai esti baiat?
Placa iti face parul trept,dar nu ti l fixeaza cum vrei tu,de ex,daca ai parul cat de cat lung si cret,placa ti l indreapat,dat coafat trebuie niste spray uri prin el,cum e fixativul,de ex.
Deci drept iti va sta cu placa, dar tepi, sub nici o forma!