| dedfgv a întrebat:

Daca am tenul cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres adica e deschis...care din nuantele fondului de ten de la revlon colorstay mi s-ar potrivi? nuanta 180 sau 108 sand baige(am incercato de la o prietena si era prea rosiatica pentru mine) va rog spuneti-mi dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Eu folosesc Revlon Colorstay. Am folosit vreo 5 sticlute din nuanta Buff pana acum si mi se parea ca e un pic de tot prea inchisa pentru mine. Mi-am luat pe urma nuanta Ivory [ cea mai deschisa de la Colorstay] dar ma face sa arat ca o fantomitza :-s Deci raman la Buff. Sau le mai amestec ca sa imi iasa culoarea dorita. Deci iti recomand Buff [ a doua nuanta ].