| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati primi ghetele astea cu patine gratis (ca sunt mai vechi) le-ati purta?

http://2.bp.blogspot.com/......0_0992.JPG

6 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Sant patine oameni buni nu de purtat la scoala de conteaza cum arata pe patiooarlaughing) da le.as purta sunt chiar dragute

| Miina a răspuns:

Eu una nu le-as purta.
Nu-mi place sa port haine de la altii sau secondhand.
Dar daca n-ai poti purta niste blugi skinny peste sa nu se observe asa tare blanita aia si sa-i pictezi[faci inimioare, stelute] pe ele si vor arata superb.
spor la treaba!

| NoNameBitch a răspuns:

Eu leas purta...:s

| Maryse a răspuns:

DA, sunt dragute

| alice1136 a răspuns:

E vorba totusi de patine nu de incaltaminte pentru podium. da, le-as purta. sunt dragute, mai ales ca sunt gratishee hee

| AnaBlackVampire a răspuns:

Buna! happy
Pai depinde de gusturile fiecaruia.
Mie una nu imi plac. Mai sunt si secondhand...nu.