| dancapitan a întrebat:

Daca aveti uniforme la scoala, toti elevii o poarta sau se mai fac unii ca la uita acasa? si ce penalizari sunt daca nu vii la scoala cu uniforma?

7 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Noi avem uniforma.straight face e o vesta grena dar nu toti o poarta. Daca nu o purtam cica ne scade nota la purtare... asta nu s-a intamplat inca da... nu prea ma risc big grin

| Kittynika a răspuns:

Uniforma?laughing))

| Michy_1562 a răspuns:

Noi am avut uniforma pana la in clasa a 2-a de atunci nu am mai purtat-o laughing. La noi daca vineai era bine daca nu vineai in uniforma tot era binelaughing.

| Coryyyyy a răspuns:

Nam purtat niciodata uniforma la scoala doar in clasa 1 am purtat uniforma.

| eclipsegirl31 a răspuns:

Avem uniforma la scola,pantaloni negrii, sacou si camasa, dar noi nu o purtam. Anul acesta nu am venit nici macar o zi in uniforma la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem uniforme la liceu dar aproape nimeni n`o poarta decat tocilarilaughing pai cateodata mai sta directorul la poarta (ceea ce e foarrtteeee RAR) ca sa verifice uniforma.si daca n`o ai te trimite acasa cicachatterbox insa de cand sunt eu in liceu o sg odata ne-a verificat uniformalaughing si odata s`a luat chiar si de mine pentru ca aveam fusta prea scurta dar cum eram boboacachatterbox nu mi-a facut nimictongue oricum la noi la liceuakum directorul vine in clase si asista la unele ore dar nu zice nimic despre uniforma cred ca uitarolling on the floor

| KungFuBoy a răspuns:

Prima oara esti avertizat, dar daca tot vii fara uniforma ti se poate scadea nota la purtare!