| teutzykapiki a întrebat:

Daca comanzi de la avon comanda iti vine gratis? sau cat platesti. pls raspudeti repede!

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu inscriu reprezentanti Oriflame
nici la Avon nici la Oriflame transportul prin curier nu e gratis

| KaRy a răspuns:

Da normal ca e gratis, u platesti doar produsele comandate, dar comanda o da un reprezentant si el o primeste.

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Http://avon-cosmetice.com/comanda-online
buna plaseaza o comanda cu produsele dorite aici si te voi suna pentru detalii legate de livrare

| erika13 a răspuns:

Comanda normala este gratuita si daca vine prin posta romana este gratuita
comanda express la adresa ta este de 7 ron
pa

| teutzykapiki explică:

Pai nu sunt

| teutzykapiki explică:

Nu. ca eu vreau sa cumpar pe de site. doar pentru. mine. ca se poate.
si nu stiu cat costa

| UandMe a răspuns:

esti reprezentant? nou?:d
daca e sa iti vina acasa trebuie sa platesti 7 lei (parca) dar iti vine in max 3 zile. daca iti vine comanda la sediul de la romana vine pe gratis... si te duci dupa ea peste o zi dupa ora 16.