| Magdarotari09 a întrebat:

Daca dau livrare urgenta pe shein trebuie sa platesc? Daca da cat?

2 răspunsuri:
| imidk1304 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic...si nici nu o sa vina foarte repede.din punctul meu de vedere e o prostie

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru livrare urgenta te costa cateva sute de roni, ca DHL-ul este foarte scump.
Uita-te si tu online sa vezi cat costa express DHL din Romania catre China.

Eu am pus aici estimativ un colet de pana la 1kg si pretul variaza intre 495 ron (daca duci tu pachetul la un centru DHL) si 712 ron (daca vine DHL-ul acasa si-ti ia pachetul).

https://dhlexpress.ro/......https?/ro/

dar nu inteleg de ce vrei sa trimiti pachetul inapoi, cand poti s ale spui ca ti-au dat masura gresita si-i intrebi ce faci cu acel produs.
De obicei iti spune sa-l pastrezi si iti dau credit sa-ti cumperi altceva de pe site-ul lor, caz in care tu esti in castig, fiindca tu poti vinde produsul asta care nu-ti vine sau nu-ti place cuiva de pe FaceBookul tau, sau pe olx.ro.