| anonim_4396 a întrebat:

Daca de maine s-ar cere la scoala ca toate elevele sa isi prinda parul, cum ar fi?

9 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

Bine ar fi...

| alynutza6820 a răspuns:

Nicio problema... Eu şi aşa îl ţin prins!

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Hmmmm... thinking Pai cine le-ar putea obliga? Oricum, presupunand ca le scade nota la purtare daca nu, unele incapatanate nu si l-ar prinde si si-ar primii consecintele. Celalalte si-ar face niste frizuri cat mai complicate si ciudate, iar unele si l-ar prinde in scarba.Cum ar fi? Mai putin par pe jos pentru femeia de serviuciu laughing si de ce numai fetele? de ce nu si baietii cu par lung?

| Kerli a răspuns:

Ar fi muuuuuuuuult mai bine

| MLSS a răspuns:

Ar fi ok.

| BonneLess a răspuns:

Aiurea, oricum noua nu ne da voie chatterbox

| KellyGreen a răspuns:

Eu oricum il tin prins mai ales acum vara ca nu il suport ca imi vine in fata si ma incomodeaza, dar sincer chiar ar fi bine, adica nu ar mai folosii toate fetele placa de par, ca doar ce rost mai are daca tot il tin prins?

| Dexaa a răspuns:

Pentru mine n-ar fi o problemă.

| คlєxヅ a răspuns:

thinking Eleve porno?